Offer 383040
KOMORI SPRINT GS 228P from 2006
2 Color
Offer Details
| Offer Number: | 383040 |
|---|---|
| Brand: | KOMORI |
| Model: | Sprint GS 228P |
| Manufacturer | KOMORI |
| Condition: | Good |
| Year: | 2006 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | Yes |
| Still in production: | Yes |
| Test possible: | Yes |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | 107.5 mio. |
| Machine number: | |
| Description: | PQC Print Quality Control<>TECHNOTRANS |
Technical details
| Max. paper size | 520x720 mm |
|---|---|
| Image area | 500x710 mm |
| Plate size | 600x730 mm |
| Speed | 10.000 sh/h |
| Colors | 2 |
| HS Code | 84431300 |
PRICE: Upon request
Images