Offer 382781
TECNOMAC SPRINTER 76 from 2009
Laminators Sheet
Offer Details
| Offer Number: | 382781 |
|---|---|
| Brand: | TECNOMAC |
| Model: | Sprinter 76 |
| Manufacturer | TECNOMAC |
| Condition: | Good |
| Year: | 2009 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | No |
| Still in production: | No |
| Test possible: | No |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Standard equipment |
Technical details
| Max sheet size | 76x104 cm |
|---|---|
| Min. sheet size | 21x21 cm |
| Mech. speed | 40 m/min |
| HS Code | 84439959 HS Codes Classification of Other |