Offer 382418
VARGA-FLEXO FLEXO 950 from 2006
Flexo Printing Press
Offer Details
| Offer Number: | 382418 |
|---|---|
| Brand: | VARGA-FLEXO |
| Model: | Flexo 950 |
| Manufacturer | VARGA-FLEXO |
| Condition: | Good |
| Year: | 2006 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | Yes |
| Still in production: | Yes |
| Test possible: | Yes |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Mod. Flexo 950 OK69<>Standard Machine |
Technical details
| Max.Print width | 950 mm |
|---|---|
| Unwider(s) | 600 mm |
| Rewinder(s) | 500 mm |
| Max mechanical Speed | 15 |
| HS Code | 84431600 |
PRICE: Upon request
Images